متاسفانه امکان ذخیره اطلاعات بر روی دستگاه شما وجود ندارد!
دسته : هزار و یک نکته عضله سازی    تاریخ درج : ۱۳۹۹/۰۲/۱۹ - ۱۶:۴۷    دیده شده : 83

عضله سازی 2


عضله سازی 2
فرآیند عضله سازی به بیان ساده یعنی تحریک سپس ترمیم
تحریک: ما با تمرین هایی که با وضعیت کنونی خود برای انجام آن با چالش مواجه می شویم از بدن خود می خواهیم که تبدیل به بدن بهتری شود تا ما در آینده برای انجام آن تمرین مشکلی نداشته باشیم. هر چه درخواست ما بهتر باشد طبیعتا می توان انتظار پاسخ بهتری داشت.
ترمیم: در این مرحله خبر خوب این است که بدن شما به سرعت بهترین و کم خطر ترین اقدامات بیولوژیکی را آغاز می کند تا تبدیل به چیزی شود که از او خواسته اید تنها کار شما این است که با تغذیه و استراحت، بستر مناسب جهت انجام این کار را برای بدن خود فراهم کنید.
در مرحله اول شما باید هوشمندانه بدن خود را تحریک به رشد کنید. انجام جلسات تمرینی طاقت فرسا لزوما به این معنی نیست که شما بهتر و یا سریع تر نتیجه می گیرید.
بدن شما برای ترمیم و رشد توانایی محدودی دارد. متاسفانه سرعت فرآیند رشد بسیار کم تر از چیزی است که بسیاری بدنساز ها انتظار دارند.بدن شما در بهترین شرایط ممکن برای مدت یک هفته توان ساخت حدودا 225 گرم عضله را دارد.
چیزی که یک ورزشکار را تبدیل به قهرمان می کند همین است که آن ها این موضوع را می پذیرند و وقت و پول خود را صرف پیدا کردن مسیر های میانبر واهی نمی کنند. آن ها با بردباری در دراز مدت با برداشتن هزاران قدم کوچک به نتایج بزرگ دست می یابند.
لی هنی قهرمان 8 دوره مسابقات مستر المپیا می گوید :
" برای تحریک تمرین کنید نه برای تخریب . جهان در یک شب ساخته نشده، ما نیز نمی شویم. اهداف کوچک تعیین کنید سپس آن ها را کسب کنید"

 


طراحی سایت | فروشگاه آنلاین | خدمات وب فروشگاه اینترنتیپاورلیفتینگبدنسازیپرورش اندامعضله سازیپرس سینهاسکاتددلیفت